Robert

SOFER categoria B pentru Transport Mobilier la comanda

  • Robert
Salariu
2.500 LEI

VINO ÎN ECHIPA STUDIO LINE!
Căutăm o persoană cu experiență pentru postul de SOFER categoria B pentru Transport Mobilier la comanda.
Îți dorești un loc de muncă stabil?
Vrei să faci parte dintr-o echipă unită?
Dacă răspunsul este da, atunci profită de ocazie!
Chiar TU poți fi persoana de care noi avem nevoie!
CE ESTE STUDIO LINE?
Producător de mobilier de calitate, la comandă.
Avem 21 ani de când activăm în domeniul de producție a mobilierului.
CE ÎŢI PUTEM OFERII?
Training și tot sprijinul de care ai nevoie pentru a te integra cât mai repede în echipă.
Siguranţa locului de muncă cu un contract pe perioadă nedeterminată după finalizarea celor de 3 luni a perioadei de probă.
Salariu avantajos, bonificații în funcție de realizări.
Echipamente de lucru profesionale.
Mediu de lucru energic, condiții foarte bune de muncă.
Posibilitatea de a-ți petrece timpul dedicat relaxării cu echipa, în ieșiri și excursii organizate și plătite de Studio Line.
ATRIBUȚIILE POSTULUI
Livrarea și ajutorul la montajul mobilierului la domiciliul clienților Studio Line.
Ajutor pentru asamblare în atelier și pregătirea spre livrare a mobilierului.
Menținerea stării bune a bunurilor, sculelor și autoutilitare puse la dispoziție din punct de vedere tehnic și estetic.
CALITĂŢI CE TREBUIE SĂ AI PENTRU A FI PERFECT PENTRU ECHIPA NOASTRĂ
Persoană dinamică, vocabular potrivit atribuției principale cu ținută decentă.
Te reprezintă corectitudinea, punctualitatea și integritatea.
Îţi organizezi bine timpul și mediul de lucru conform procedurilor de lucru stabilite.
Îţi place să înveți lucruri noi și înțelegi că de acest lucru depinde dezvoltarea ta și a echipei.
Nu îți este frică dacă este un volum mai mare de muncă.
Lucrezi bine în echipă și nu eziți să le oferi suport colegilor.
Gândești în avans pașii pe care urmează să îi faci și iți structurezi munca în etape logice.
Promptitudine, tendință de asimilare a noutăților și informațiilor necesare realizării atribuțiilor.
CONSTITUIE UN AVANTAJ DACĂ:
Locuiești în Deva, în apropierea sediului nostru.

TE REGĂSEȘTI ÎN DESCRIEREA DE MAI SUS?
CV-urile se depun personal la sediul STUDIO LINE: Deva, str. Minerva, nr. 10.
NU acceptăm CV-uri pe mail și rețele de socializare.
Detalii puteți obține pe nr. -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Robert pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Robert pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Robert locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?