Sofer categoria CE

Angajăm șoferi categoria C + E pentru o colaborare de lungă durată pe comunitate

Oferim:

  • salar până la 2900 € net/lună

  • contract pe Slovacia pe perioada nedeterminată

  • plătim ore suplimentare, ore de noapte, bonus pentru mersul cu trenul, bonus de performanță

  • drepturile salariale plătite la timp, fără nici o zi întârziere (de 2 ori pe lună)

  • salar pe perioada de concediu

  • decontăm toată suma/o parte din suma costului transportului

  • extra asigurare in EU plătită de companie

  • camioane EURO 6

  • abordare pozitivă si profesională din partea companiei

  • comunicare prin telefon mobil & Transics

  • baza firmei in Belgia

Perioade de lucru a șoferului:

  • 6/8 săptămâni la muncă cu 2 săptămâni in concediu

  • 10 săptămâni cu 3 concediu

  • 12 săptămâni cu 4 concediu

Responsabilități:

  • transportarea si livrarea produselor în condiții optime

  • menținerea legăturii cu dispecerii

Candidatul ideal:

  • deținerea permisului de conducere categoriile C+E, ADR

  • experiență de minim un an in conducerea vehiculelor de categoria C+E

  • cunostințe de lb. engleză și/sau lb. franceză la nivel intermediar

  • persoană punctuală, flexibilă, dinamică, ordonată, serioasă

  • fără incidente rutiere grave

  • se dorește o colaborare pe termen lung

Descrierea companiei: O companie prosperă din doua mii sapte, cu aproximativ 100 de angajați.

Flota: Scania, Mercedes, Iveco, Daf, Renault, - noua flotă EURO 6.

Dotări: frigider, climatizare, incălzire, satelit, sistem de navigație, hărți.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Slonatrans s.r.o. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Slonatrans s.r.o. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Slonatrans s.r.o. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?