Crutan Lucian Mihai

Sofer categoric C

  • Crutan Lucian Mihai
Salariu
809 EUR

Descrierea postului

Cerințe:
- Permis conducere cat. C;
-Experienta ca sofer distributie;
- Disponibilitate pentru lucru intr-un mediu independent
- Atestat profesional pentru transport marfa

Condiții:
- Mediu plăcut de lucru;
-Program full time (L - V);
-Salariu motivant.

Responsabilități:
-Livrarea si ridicarea mărfurilor in mod operativ.
-Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare
-Transport cu livrari si colectari zilnice local si tara, se intoarce acasa in fiecare zi;
-Se lucreaza pe camion 7,5 t izoterm cu lift;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Crutan Lucian Mihai pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Crutan Lucian Mihai pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Crutan Lucian Mihai locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?