Sofer CE cu experienta

Angajam soferi seriosi pentru o colaborare de lunga durata pentru comunitate

Postul este pe perioada nedeterminata cu contract pe Slovacia.

Responsabilitati: - transportarea si livrarea produselor in conditii optime;

- mentinerea legaturii cu dispecerii.

Candidatul ideal:- detinerea permisului de conducere categoriile C+E+ADR;

- experienta de minim un an in conducerea vehiculelor de categoria C+E;

- cunostinte de lb. engleza si/sau lb. franceza la nivel intermediar;

- persoana punctuala, flexibila, dinamica, ordonata, serioasa;

- fara incidente rutiere grave;

- se doreste o colaborare pe termen lung.

Conditii salariale: - intre 2040 € si 2500 € net/luna (marirea salariul dupa vechime in firma).

Beneficii:

- camioane EURO 6 ;

- drepturile salariale platite la timp, fara nici o zi intarziere(de 2 ori pe luna);

- salar pe perioada de concediu;

-transport: masina personala a soferului(decontam o parte din suma), avion, microbus;

- asigurare extra in ;

- abordarea pozitiva si profesionala din partea managementului;

- dispecerii formati dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista;

- comunicarea prin telefon mobil & Transics;

- baza firmei in Belgia

Perioade de lucru:

Dupa perioada de proba de 3 luni puteti lucra, la alegere:

- 8 saptamani cu 2 concediu;

- 10 saptamani cu 3 concediu;

- 12 saptamani cu 4 concediu.

Descrierea companiei:

O companie prospera din 2007Y, cu aproximativ 150 de angajati.

Flota: Scania, Mercedes, Iveco, Daf, Renault, - noua flota EURO 6.

Dotari: frigider, climatizare, incalzire, satelit, sistem de navigatie, harti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Slonatrans s.r.o. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Slonatrans s.r.o. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Slonatrans s.r.o. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?