Sofer de weekend (vineri-sambata sau sambata/duminica)

Salar net
2000 RON

Candidatul ideal

Suntem in cautare de persoane carora le place sa conduca si sunt pregatite sa munceasca in cadrul echipei noastre de livratori. Angajam livratori care sa ne ajute in weekend-uri (vineri + sambata sau sambata + duminica). Programul de lucru incepe intre orele 8-12 si ultima comanda preluata este la ora 20. Oferim plata/comanda + bonusuri de performanta. Salariile sunt cele mai competitive de pe piata, in medie 250 RON/zi + bacsis.

Descrierea jobului

Va vom pune la dispozitie aplicatiile necesare pentru realizarea traseului optim si navigarea prin oras se face prin intermediul GPS-ului, nu este nevoie de cunostiinte de taximetrist pentru a face livrarile. Acest job presupune, pe langa livrarile efective, si alegerea produselor de la raft conform cu cerintele clientilor!

Conditii necesare pentru lucru:
- adaptabilitate si amabilitate cu clientii
- masina personala in stare buna de functionare, cu RCA si ITP valabil
- telefon cu sistem de operare Android si baterie externa

HBH Recruiters o companie aflata in plina expansiune, parte a HBH Group Romania.