ȘOFER - Depozit regional Timisoara

ATRIBUŢII ŞI RESPONSABILITĂŢI PRINCIPALE

  • Efectuează livrarea mărfurilor la timp şi pe cele mai eficiente rute, în funcţie de destinaţiile de livrare stabilite;
  • Participă direct la preluarea şi predarea mărfurilor transportate, conform documentelor corespunzătoare;
  • Răspunde de integritatea mărfurilor transportate;
  • Răspunde de menţinerea autovehiculului încredinţat în stare tehnică corespunzătoare circulaţiei pe drumurile publice.

CERINȚE/ Condiţii de angajare

  • Permis de conducere auto categoriile B, C şi E;
  • Atestat profesional de transport marfă si card tahograf;
  • Aviz medical şi aviz psihologic;
  • Certificat de cazier judiciar;
  • Experiență de minim 1 an în conducerea autovehiculelor de transport marfă tip TIR;
  • Seriozitate, simţul responsabilităţii, punctualitate.

OFERTĂ:

  • Salarizare în concordanță cu cerințele postului;
  • Decontarea transportului la şi de la serviciu;
  • Concediu anual de 21 de zile lucrătoare şi zile libere plătite în vacanţa de sărbători (decembrie – ianuarie).

DAW BENȚA
Partener al grupului DAW Germania
CAPAROL, CAPATECT, DISBON, ALPINA

Prezentă pe piața românească de peste 18 ani, compania DAW BENȚA este reprezentanța regională a concernului german DEUTSCHE AMPHIBOLIN WERKE SE, unul dintre cei mai mari producători din Europa din domeniul vopselelor și materialelor de finisaj în construcții, o afacere de familie cu o vechime de peste 120 ani.

Gama profesională de produse Caparol este susținută și de cele trei unități de producție din România și acoperă sectorul materialelor de finisaj și protecție interioară și exterioară pentru clădiri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DAW BENȚA ROMÂNIA S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?