Sofer distribuție pâine

Firma cu capital integral romanesc (Strategic Ventures SRL -Arad) a construit si va pune in functiune o fabrica moderna de panificatie, in Dumbravita, la periferia Timisoarei , str Bela Bartok 1-3, in spatele benzinariei MOL , acces cu troleibuz M 14 pana la 400 m de fabrica.

Angajam incepand cu 1 iunie 2020

Candidatul ideal

- Studii: minim scoala profesionala;
- Permis auto categoria B+2 ani experienta in activitatea de distributie;
- Experienta de minimum 3 ani in functia de sofer;
- Bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii;

- Disponibilitate ptr munca in schimburi, inclusiv in sarbatori legale, duminici;

- Domiciliul in orasul Timișoara

Descrierea jobului

- Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate;
- Gestionarea produselor si ambalajelor;
- Incasarea contravalorii marfurilor distribuite.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?