Sofer distributie butelii/automacara/autocisterna

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii medii;

  • Experienta min 2 ani;

  • Carnet conducere categoria C;

  • Card tahograf si atestat transport marfa;

  • Posesor atestat ADR clasa 2 - colete, atestat ADR clasa 2 - fluide, atestat automacara;

  • Minime cunostinte de mecanica auto si intretinere autocamioane;

  • Cazier judiciar si auto fara incidente majore;

  • Seriozitate, punctualitate, disponibilitate program flexibil;

  • Ideal sa locuiasca in zona punctului de lucru din Contesti, jud. Dimbovita.

RESPONSABILITATI:

  • Responsabil cu transportul, incarcarea si descarcarea produselor transportate;

  • Respectarea traseelor zilnice stabilite de coordonatorul de operare;

  • Livrarea corecta si responsabila fata de toti clientii companiei;

  • Gestionarea corecta a marfii pe intreg traseul de deplasare;

  • Respectarea normelor legale in vigoare privind transportul rutier in interiorul tarii;

  • Responsabil cu intretinerea camionului si folosirea corespunzatoare a bazei de autovehicule;

  • Participarea activa la orice alte activitati în concordanta cu obiectivele si valorile companiei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Butan Gas Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?