Sofer distributie

Candidatul ideal

Experienţă in conducere

Rezistenţă la activităţi rutiere
Cunoaşterea oraşului
Aptitudini tehnice și comerciale

Flexibilitate şi adaptabilitate
Atenţie distributiva

Descrierea jobului

Verifică starea tehnică a autovehiculului pe care îl conduce, asigură alimentarea și buna funcționare a acestuia
Completează foaia de parcurs a autovehiculului luat în primire, la plecarea și sosirea în cursă/din cursă

Asigură aprovizionarea cu produse

Pregateste si livreaza produsele comandate de clienţi, pe baza de factura si incaseaza acolo unde este cazul

Oferim:
Stabilitate
salariu fix + tickete de masa
mediu de lucru placut si dinamic

Descrierea companiei

BI WAWEL SRL este o companie distributie produse birotica si papetarie in orasul Cluj-Napoca.

Tel:

Data expirare – 22 ianuarie 2021

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BI WAWEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BI WAWEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC BI WAWEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?