Sofer distributie

Te invităm alături de noi!

Oferim:

- libertate de decizie – ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;

- timp – avem pauze pentru prânz dar și pentru recreere;

- răbdare – organizam training-uri, oferim feedback, ascultăm;

- mentorat – colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:

- îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;

- vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;

- fii creativ și ambițios;

- fii TU.

Ești de-al nostru dacă:

- deții permis de conducere categoria B (deținerea permisului pentru categoriile C, E și atestat transport marfă constituie avantaj);

- ai studii medii;
- ești atent la detalii, ai aptitudini de comunicare și capacitate de structurare a muncii.

Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:

- asigurarea transportului mărfurilor la clienți și între sediile companiei, răspunzând de integritatea tuturor documentelor încredințate și de mărfurile transportate;

- asistarea și participarea la încărcarea/descărcarea mărfii:

  • urmărind numărul coletelor, marcajul acestora și starea aparentă a ambalajului și a mărfii;
  • astfel încât marfa să fie dispusă corect pe platforma autovehiculului pentru a nu fi depășită sarcina maximă admisă pe axe;
  • verificând concordanța dintre documentele de transport, tipul mărfii și specificațiile din comanda de transport.

- încasarea banilor, CEC-urilor sau biletelor la ordin de la clienți și predarea acestora către persoanele responsabile.

Iar împreună cu echipa vei participa la activitățile specifice din cadrul depozitului, atunci când nu vei avea livrări.

La TRITON te așteaptă:

- o echipa energică, orientată către rezultat;

- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;

- un mediu de lucru plăcut;

- transparență și autenticitate.

Pachet salarial:

- contract de muncă pe durată nedeterminată;

- zile libere plătite pentru evenimente speciale;

- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;

- program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h)

Așteptăm CV-ul tău!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. TRITON S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?