SOFER distributie Constanta

Compania: SC SIDE GRUP SRL
Departament: Logistic
Oras: Ovidiu, Jud. Constanta
Post: Sofer distributie cat B
Tip Job: Full time
Posturi disponibile: 1
Permis conducere: B

Abilitaţi:
- Rapiditate
- Corectitudine
- Capacitate de comunicare
- Ordonat, discipinat

Responsabilitati, sarcini:
- Preia, transportă şi predă produsul comercializat, şi alte materiale, în condiţii optime şi în cantităţile prevăzute în documentele de însoţire.
- Exploatează corect , utilizează optim şi întreţine corespunzător mijloacele de transport din dotare.
- Preia şi predă documentele de livrare, şi instrumentele de plată de la (la) clienţi (furnizori).

Oferta:
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
• Pachet salarial motivant. Tichete de masa incluse.

Descrierea companiei:
Side Grup este o companie cu o vechime de peste 15 ani pe piata din Romania, flexibila si dinamica, liderul pietei nationale de curatenie si igiena oferind clientilor sai o gama larga de produse destinate aplicatiilor profesionale de catering, igiena si curatenie, menaj, decor, gastro si party.
Pozitia de direct si exclusiv importator al produselor din portofoliu, ne ofera sansa de a oferi clientilor nostri preturi avantajoase care, coroborate cu serviciile logistice prestate, sa asigure reduceri de costuri in aria serviciilor si materialelor indirect.

Misiunea noastra
Este de a crea valoare pentru clientii nostri prin solutii competitive, servicii excelente si parteneriate de succes.
Produsele din portofoliul Side Grup au un standard inalt de calitate, compania noastra avand ca tinta dezvoltarea continua a calitatii serviciilor oferite.
Certificarea Sistemului de Management al Calitatii SR EN ISO 9001:2015, prin care organizatia noastra s-a angajat in proiectarea, implementarea si imbunatatirea continua a modului de lucru, abordarea prin procese si proceduri.

Portofoliu
- Side Grup Romania ofera o gama de peste 2500 de produse destinate aplicatiilor profesionale de curatenie si igiena, aplicatiilor de horeca si gastro.
- Dezvoltarea continua a portofoliului de produse se bazeaza pe cerintele semnalate din piata de la clientii nostri, cu respectarea si satisfacerea stricta a cerintelor de calitate nationale si internationale impuse.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SIDE GRUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SIDE GRUP S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SIDE GRUP S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?