Sofer distributie medicamente in tara

Depozit de medicamente din Brasov angajeaza sofer autoturisme pentru distributie medicamente pe teritoriul tarii.

Descrierea jobului:

- livrare de produse farmaceutice conform specificatiilor primite de seful ierarhic superior;

- intocmirea corecta si la timp a documentelor necesare efectuarii livrarilor: facturi, chitante, avize de insotire a marfii, etc;

- raspunde de livrarea corecta (cantitativ si calitativ) a comenzilor in conformitate cu avizele de insotire a marfii, respectand conditiile contractuale stabilite cu fiecare client in parte;

- respecta intocmai indicatiile agentilor de vanzari referitoare la: numarul de clienti vizitati si ordinea de vizitare a acestora, orele si modul de livrare, regimul si modul de recuperare a ambalajelor;

- intocmirea documentelor specifice activitatii desfasurate: foi de parcurs, deconturi,etc.

- verifica in permanenta actualitatea documentelor specifice postului  (RCA, rovinieta, licenta de transport - daca este cazul, fisa de aptitudini) si comunica superiorului sau necesitatea reinnoirii lor;

Abilitati necesare postului:

- experienta de lucru pe duba de max 3,5t reprezinta un avantaj;

- capacitate de planificare, organizare si prioritizare a sarcinilor primite;

- abilitati de comunicare;

- disciplina, seriozitate si atentie la detalii;

- orientare spre indeplinirea sarcinilor;

Oferta:

- un mediu de lucru curat, organizat si placut;

- salariu motivant;

- tichete de masa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SANOSAN S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?