Sofer livrator - Divizia Philip Morris

Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii;
• Carnet de conducere fara probleme (cat. B), minim 1 an vechime;
• Fara antecedente penale, onest;
• Minim scoala profesionala finalizata;
• Abilitati aritmetice de baza;
• Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere;

Descrierea jobului

• Respecta politica de vanzari a companiei in ceea ce priveste standardele si termenele de livrare;
• Incarca marfa si efectueaza vizite catre clienti in vederea livrarii produselor, in conformitate cu procedurile si procesele de lucru, teritoriul alocat, planificarea activitatii si cu obiectivele zilnice stabilite cu seful direct;
• Respecta recomandarile agentului de vanzare / Senior Salesman-ului / DC Administratorului in ceea ce priveste prioritatea vanzarilor;
• In cazul refuzului de marfa urmeaza actiunile prevazute in procedura corespunzatoare; Informeaza superiorul direct in privinta problemelor aparute in livrarea marfii sau colectarea creditelor din piata.

Descrierea companiei

Interbrands Marketing&Distribution face parte din elităcompaniilor de distribuţieşi marketing bunuri de larg consum din România, acoperind aproximativ 8% din vânzarea bunurilor de larg consum din toatăţara.

Înfiinţatăînca din anul, compania are acoperire naţională, reuşind săaprovizioneze săptămânal pestede locaţii comerciale, accesând mai multe canale de vânzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piaţă.

Printre producătorii ale căror produse le distribuimşi/sau administrăm pot fi mentionaţi: Procter&Gamble,Philip Morris, Henkel, Danone, Nestlé, Atifco

Începand cu anul, Interbrands dezvoltămărcişiproduse proprii, lansând brand-urile: Ops, Naturalesse, Fresko, Pops, Tucan, Bono, Korab.

Enjoy the Right Choice!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?