Sofer livrator- punct lucru Gataia

Șofer livrator pentru punctul de lucru din Gătaia

Candidatul ideal:
- studii medii;
- experiență pe un post similar;
- permis de conducere(C, CE) + atestat transport marfa(CPI) - constituie avantaj experienta pe Hiab.

- capacitate de asimilare rapidă, respectarea termenelor limită;
- rezistență la efort fizic;
- disponibilitate pentru program de munca prelungit;
- aviz psihologic și cazier la zi;
- minime cunoștințe de mecanică.

Descrierea jobului:
- livrează produsele companiei la clienții din zona alocată și între punctele de lucru ale societății;
- întreține o bună relație cu clienții;
- verificarea autovehiculului la plecarea și la sosirea din curse;
- fixarea încărcăturii astfel încât transportul să fie efectuat în condiții sigure;
- respectarea itinerarului și a instrucțiunilor primite de la superiorul ierarhic;
- respectarea regulilor de circulație și a normelor de protecție a muncii;
- întreținerea autovehiculului.

Vă rugăm să speificați pe CV locația pentru care aplicați. CV-urile se pot trimite și prin e-mail la recrutare%

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC TERMOCONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC TERMOCONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?