SOFER MONTATOR MOBILA PAL

Candidatul ideal:

  • Sofer categoria B pentru transport marfa 3,5t;
  • Categoria C este un avantaj;
  • Responsabilitate și atenție în trafic;
  • Dispus la deplasari ocazionale în afara Bucureștiului;
  • Atent la verificarea actelor de transport;
  • Experienta in montaj mobilier prezinta avantaj

Descrierea jobului:

  • Transportul marfii, mobilier si scaune la clienți cu 3,5 t;
  • Transportul angajatilor din Bucuresti sect, 3 si Voluntari cu Dacia Lodgi 7 locuri;
  • Ajuta la incarcarea / descărcarea marfii din mașină;
  • Ajuta la montajul mobilierului;
  • Verifica actele de transport.

Descrierea companiei:

Noi, PRINCE International, ne reinventam!

Este adevarat că producem mobila de peste 24 de ani, dar ne dorim mai mult și mai bine!

De aceea cautam personal calificat, serios si dedicat! E greu?.. Aplica, si vedem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THE PRINCE INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THE PRINCE INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THE PRINCE INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?