Descrierea jobului

Fiind o perioada privat de dreptul de a conduce, in activitatea mea am nevoie de un coleg/colega, care sa ma duca la intalnirile necasare desfasurarii activitatii mele. Masina pe care se va desfasura activitatea este un Opel Corsa 2019 si probabil un Sandero 2020(inca nu l-am primit, dar urmeaza).
Ar fi ideal ca persoana sa poata trece de la indatoririle postului de sofer catre cele ale unui om de vanzari(dar nu obligatoriu).

Candidatul ideal

- dispus/dispusa la deplasari la nivel national si uneori international,
- posesor/posesoare auto(pentru deplasarea de la domicilu la locul meu de preluare-se deconteaza combustibilul),
- sa aibe 2-3 zile libere pe saptamana(de luni pana vineri), pt a efectua deplasarile, programul meu fiind foarte flexibil,
- deschis/deschisa in a invata lucruri noi(pe langa sofer, as avea nevoie de un coleg/colega, care sa stie sa faca vanzari/marketing/achizitii),
- sa aiba experienta in sofat si sa conduca cat mai prudent.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SMART PACK SUPPLIER S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SMART PACK SUPPLIER S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SMART PACK SUPPLIER S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?