Sofer profesionist comunitate

Candidatul ideal

-permis cat. C+E;
-certificat de pregatire profesionala (CPP);
-card tahograf;
-certificat ADR ();
-cazier judiciar;
-experienta minim 1 an pe rute externe;

Descrierea jobului

-transport de marfa cu camioane in perfecta star de functionare;
-perioada petrecuta pe Comunitatea Europeana este de 6 saptamani,urmate de 2 saptamani de odihna,acasa;

Oferim:

-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-oferim pachet salarial atractiv (plata fara intarzieri,bonusuri lunare);
-transport gratuit din tara pana la locatia camionului,cu masinile societatii;
-se respecta timpii de conducere cu strictete,fara a fi admise depasirea acestora;
-respectarea termenelor si conditiilor legale de munca;
-asigurare de sanatate internationala;
-mediu de lucru profesionist,dispecerizare profesionista in limba romana;
-training profesional pentru soferi;
camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare,pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Venituri:

-salariu fix national;
-diurna zilnica + bonusuri pentru performanta.

Candidatii fara experienta care doresc sa se alature echipei noastre,vor beneficia de:

-program de formare profesionala;
-suport continuu pentru integrarea in activitate;
-siguranta,instruire si suport pe traseu in limba romana;
-salariu fix + diura crescatoare in functie de experienta acumulata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la 95ARION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la 95ARION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are 95ARION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?