Sofer tir pentru transport in cisterne CO2

Candidatul ideal

Profilul dvs:

- carnet de conducere clasa CE;
- certificat ADR;
-experienta in transportul de CO2

- limba germana sau engleza, obligatoriu;
- motivat si de incredere.

Descrierea jobului

Va oferim:

- 6 saptamani de lucru in Europa de West., 2 saptamani de concediu, 65 zile concediu pe an;
- parcare moderna;
- salarizare la timp in functie de performanta;
- transport de gaze pe teritoriul Europei;
- vi se pune la dispozitie echipament de lucru, incaltaminte, telefon mobil etc.;
- scolarizare la Nürburgring-Germania.

Descrierea companiei

Dahm Logistik SRL este o societate din Bucuresti specializata in transportul international de
marfuri ADR in cisterne.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DAHM LOGISTIK SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DAHM LOGISTIK SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DAHM LOGISTIK SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?