Sofer transport marfa

Dynamic Selling Group angajeaza sofer transport marfa la depozitul din Bucuresti.

Responsabilitati:

- Transporta marfa in zona alocata conform documentelor de insotire.

- Livreaza comenzile conform graficului de livrare prestabilit.

- Raspunde de marfa primita cantitativ si de starea acesteia pe durata transportului.

- Mentine in stare tehnica corespunzatoare autovehiculul ce-l are in primire.

Cerinte:

- Absolvent studii medii.

- Posesor permis de conducere categoria C + atestat transport marfa si card tahograf.

- Organizat, atent, onest, capabil sa lucreze cu termene fixe.

- Responsabilitate si adaptabilitate in situatii ce necesita atingerea precisa a standardelor stabilite.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant.

- Bonus de sezon si de performanta in activitate.

- Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale in cadrul unei companii in continua dezvoltare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DYNAMIC SELLING GROUP SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DYNAMIC SELLING GROUP SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DYNAMIC SELLING GROUP SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?