Sofer transport marfa

nespecificat

Candidatul ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!

Acest job ti se potriveste daca esti:

o persoana cu experienta in activitatea de livrare de marfa si minim 10 clase absolvite
o persoana rezistenta la efort sustinut
o persoana activa si atenta la detalii
o fire corecta si organizata;

Descrierea jobului

Sofer urban (se fac livrari doar în Bucuresti si zonele limitrofe):
Responsabilitati:
- incarcarea marfii paletizata din rampa
- descarcarea marfii la client cu liza si lift autovehiculului
- verificarea si predarea marfii la client (per bucata)
Program L-V 07:30 - 16:00
Doua sambete pe luna prin rotatie

Sofer tura de noapte (se fac livrari la Magazinele Romstal):
- verificarea marfii si descarcarea la magazinele Romstal cu liza si liftul autovehiculului
Program L-V 22:00 - 06:00

Cerinte:
Experienta ca sofer livrare de marfa
Permis categoria B, C+E
Se conduce autovehicul de 3.5t si/sau 7.5t

Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc, spor de noapte
Bonusuri in functie de incarcare / descarcare, precum si predare marfii cantitativ si calitativ

Locatia se afla pe Soseaua Vitan Barzesti, in apropiere de Spitalul Sf Ioan

Romstal s-a dezvoltat in 25 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.

Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com

Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!