Compania “Creavita Food Company” SRL angajează:Sofer cat. B pentru distributie de produse alimentare ]n București și maxim de două ori pe săptămână se face o cursă în alte județe cu întoarcere în București în ziua plecării.

Beneficii oferite:

  • salariu 2500 lei net si bonus pentru orele lucrate suplimentar;

Responsabilitatile de baza:

  • Verificarea marfii si documentelor pentru livrare;
  • Deservirea Clientilor cu amabilitate;
  • Executarea livrarilor in termen;
  • Predarea facturilor conform raportului de livrare;

Cerinţe față de candidat:

  • Persoana amabila si responsabila;
  • Posedarea permisului de conducere cat. B.

Candidații interesați trimiteti CV-urile la adresa de e-mail:
Telefon de contact:

Disponibil pe Viber
Vă asteptăm cu drag!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CREAVITA FOOD COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?