SOFERI C+E cu/fara EXPERIENTA

Salar net
2000 EUR

Candidatul ideal

Pemis de conducere C+E, atestate de marfa (ADR colete reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

Angajări imediate în străinătate pentru șoferi profesioniști pe comunitate în echipaj (români), prelată, cu sau fără experiență.

Cerințe:
+ Buletin
+ Permis conducere C+E
+ Atestat marfă
+ Cartelă tahograf
+ ADR colete constitue anvantaj

Beneficii:
+ Salariu net (în mână) cuprins între 1.600 euro (fără experiență) și 2.000 euro.
+ Plată pentru km suplimentari.
+ 80 euro decontare transport până la bază.
+ Camioane EURO 6 - Volvo și Mercedes.
+ Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
+ Nu se percepe nici un comision.
+ Oferim consultanță permanentă.

Puteți forma echipajul împreună cu o cunoștință sau cu alți români de la bază în funcție de preferință.

Grupo AV – este o societate noua pe piata recrutarii, selectiei si furnizarii de forta de munca calificata. Persoanele ce administreaza aceasta societate au experienta in gestionarea si controlul resurselor umane plasate in spatiul UE. In general se actioneaza cu forta de munca in domeniul transportului si distribuirii de marfuri in regim international in comunitatea europeana – respectiv soferi profesionisti si controlori trafic.

Grupo AV SRL dispune de o cunoaștere profunda a fenomenului rutier, o bogata experienta în domeniul sigurantei din transporturile rutiere şi de un nivel ridicat de competenta profesionala, în traficul de pasageri şi marfuri