Soferi - Curieri

Manpower recruteaza Soferi - Curieri pentru cel mai mare jucator de pe piata de curierat din Romania.

Cerinte:

  • Permis valid de conducere categoria B;
  • Experienta in conducerea de autovehicule minim 1 an;
  • Persoana flexibila si orientata catre eficienta;
  • Fara incidente rutiere.

Responsabilitati:

  • Preia in timp util pachetele/colete pentru livrarea produselor;
  • Verificarea tuturor comenzilor la preluare si daca acestea corespund cu ceea ce a emis clientul;
  • Identifica si urmareste ruta cea mai scurta pentru livrarea pachetelor/coletelor;
  • Livreaza produse folosind vehiculul comercial în condiții de siguranță și eficiență;
  • Asculta reclamațiile clienților și raporteaza către seful direct;
  • Menținerea curățeniei în interiorul și exteriorul vehiculului;
  • Responsabil pentru colectarea sumei corecte de plată de la client;
  • Respecta regulamentul de ordine interioara.

Beneficii:

  • Salariu fix lei net;
  • Bonusuri de performanta;
  • Ore suplimentare platite;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa 200 lei/pe luna.
  • Program in ture de zi (8 ore), Luni – Vineri in intervalul 08:00 – 22:00.
  • Asigurare medicala privata.

Alte informatii:

Locatie sediu: Stefanestii de Jos.

Se asigura transport de la metrou Pipera.

Pentru detalii:

Miron –

Mariana –

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?