Spalator vehicule

Candidatul ideal:

-Responsabilitate, seriozitate;
-Rigurozitate, meticulozitate.
-Permis conducere ,
-Dorinta de invatare si perfectionare;

Responsabilitati:

-Pregătirea operaţiilor de curăţare şi spălare a vehiculelor,
-Curăţarea şi spălarea propriu-zisă a vehiculelor,utilizând şi întreţinând sculele şi utilajele de lucru,
-Folosirea corecta a materialelor şi echipamentului tehnic specific,
-Asigură păstrarea în condiţii corespunzătoare a produselor finite, materiilor prime şi materialelor consumabile.

Beneficii:

- Salarizare motivanta,
- Mediu de lucru placut,
- Posibilitatea de a lucra pentru o marca de renume, conform unor standarde de calitate deosebite.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTO SCHUNN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?