SPANISH Customer Support Representative

Candidatul ideal

- cunoaste la nivel avansat limba SPANIOLA
- are bune abilitati de operare PC (pachetul MS Office)
- comunica intr-o maniera eficienta si pozitiva cu persoane din diverse medii culturale
- gaseste solutii adaptate solicitarilor clientilor nostri
- are experienta anterioara in activitati care implica gestionare clientilor (avantaj)
- cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational.

Descrierea jobului

- ofera sprijin profesional consumatorilor finali ai clientului nostru, prin intermediul telefonului si prin e-mail
- identifica situatiile care trebuie transferate catre un alt departament- introduce informaţiile necesare in sistemul de CRM local

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?