Specialist achiziții publice

Specialist Achizitii Publice

Candidatul ideal

·Experienta de lucru in domeniul achizitiilor publice in constructii și/sau irigații minim 1 an;

·Abilitati organizatorice, de relationare si comunicare;

·Cunoștințe medii despre legislația referitoare la achizițiile publice și normele de aplicare în vigoare;

·Aplecare spre invatare continua;

·Absolvent studii superioare (domeniu tehnic, economic)

·Cunoștințe de utilizare a Sistemului Informatic (SICAP);

·Experienta in realizarea ofertelor tehnice si financiare in domeniul constructiilor constituie un avantaj

·Abordare proactiva, orientare spre solutii

Descrierea jobului

·Identifică anunțurile publicate pe website-urile oficiale (ex: SICAP) cu privire la contractele de achiziții publice de interes pentru companie;

·Monitorizează și urmărește oportunități de licitații in domeniul irigatiilor si nu numai

·Gestioneaza derularea procedurilor de achizitie publica pana la momentul adjudecarii sau respingerii ofertei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mecanex SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mecanex SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?