Specialist achizitii

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (preferabil profil economic)
  • Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
  • Cunostinte elementare privind activitatile de gestiune si distributie
  • Cunostinte de MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Abilitati de calcul matematic, analiza si sinteza a informatiilor
  • Capacitate de negociere și persuasiune
  • Seriozitate, dinamism si adaptabilitate

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Mentine si dezvolta relatii de colaborare cu producatorii/ distribuitorii de produse alocati
  • Negociaza comenzile in farmacii si depozite in cele mai bune conditii comerciale
  • Verifica si raspunde de preturile de facturare si discount de la distribuitori/ producatori
  • Seteaza in sistemul de gestiune ofertele lunare si cele spot
  • Elaboreaza estimarile de discount lunare
  • Realizeaza rapoarte, analize specifice activitatii la solicitarea managementului companiei

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv corelat cu experienta si performanta
  • Asigurare de sanatate privata
  • Tichete de masa
  • Card discount in Farmaciile DONA
  • Acces gratuit la biblioteca digitala Bookster, 7Card
  • Echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale
  • Acces la traininguri de specialitate si de interes profesional

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Dona. Logistica S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?