Specialist Achizitii Publice

Candidatul ideal

  • Experienta de lucru in domeniul achizitiilor publice in constructii minim 1 an;
  • Abilitati organizatorice, de relationare si comunicare;
  • Cunoștințe medii despre legislația referitoare la achizițiile publice și normele de aplicare în vigoare;
  • Aplecare spre invatare continua;
  • Absolvent studii superioare (inginerie sau domeniu tehnic)
  • Cunoștințe de utilizare a Sistemului Informatic (SICAP);
  • Experienta in realizarea ofertelor tehnice si financiare in domeniul proiectarii;
  • Abordare proactive, orientare spre solutii

Descrierea jobului

  • Identifică anunțurile publicate pe website-urile oficiale (ex: SICAP) cu privire la contractele de achiziții publice de interes pentru companie;
  • Relationeaza direct cu potentialii clienti/parteneri/experti ai companiei;
  • Monitorizează și urmărește oportunități de licitații in domeniul proiectarii si consultantei;
  • Gestioneaza derularea procedurilor de achizitie publica pana la momentul adjudecarii sau respingerii ofertei;

Oferta:

  • Nivel de salarizare motivant
  • Sistem de bonusare in functie de performanta;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LEOHR SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LEOHR SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LEOHR SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?