Specialist aprovizionare service Constanta

Te invităm alături de noi!

Oferim:

- libertate de decizie – ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;

- timp – avem pauze pentru prânz dar și pentru recreere;

- răbdare – organizam training-uri, oferim feedback, ascultăm;

- mentorat – colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Pentru a face parte din echipa TRITON este important să:

- îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;

- vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;

- fii creativ și ambițios;

- fii TU.

Ești de-al nostru dacă:

- ești o persoană responsabilă și atentă la detalii;

- ai urmat cursurile unei instituții cu profil tehnic;

- ai abilități de structurare a muncii;

Experiența în domeniul achiziții/aprovizionare constituie un avantaj.

Într-o zi de lucru obișnuită vei avea ca atribuții:

- Determinarea corectă a specificațiilor bunurilor și serviciilor care vor fi achiziționate, colaborând cu departamentele interne și cu furnizorii;
- Efectuarea și analizarea comenzilor de mărfuri;
- Solicitarea și analizarea ofertelor de preț și propunerea soluțiilor privind achizițiile;
- Negocierea condițiilor comerciale cu furnizorii (prețurile și termenele de livrare);
- Ținerea evidenței confirmărilor de comandă și a livrărilor acestora de către furnizori până la intrarea mărfurilor în depozitul companiei;
- Urmărirea respectării prevederilor privind calitatea, cantitatea, termenele și valoarea produselor livrate;
- Înregistrarea mărfurilor achiziționate în gestiunea internă.

- Mentinerea relatiilor cu clientii in ceea ce privesc comenzile de piese de schimb solicitate

- Crearea de oferte noi de piese de schimb atat in cadrul Companiei cat si clientilor Triton

Iar împreună cu echipa vei participa la îmbunătățirea proceselor, prin propunerea unor noi proceduri sau modificarea celor existente.

La TRITON te așteaptă:

- o echipa energică, orientată către rezultat;

- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;

- un mediu de lucru plăcut;

- transparență și autenticitate.

Pachet salarial:

- contract de muncă pe durată nedeterminată;

- zile libere plătite pentru evenimente speciale;

- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;

- program de lucru: L-V 08:00-17:00 (8 h + 1 h pauza de masa).

Așteptăm CV-ul tău!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRITON S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. TRITON S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?