Specialist comenzi online si relatii clienti

Candidatul ideal

Studii medii/superioare;
Experienta in acest domeniu este un plus;
Bune abilitati de comunicare;
Abilitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa;
Experienta in utilizarea calculatorului si a aplicatiilor uzuale Office;
Buna cunoastere a limbii romane, engleza este un plus;
Atentie la detalii, ambitie si dorinta de a invata lucruri noi;
Orientare catre client, buna organizare.

Descriere job si responsabilitati:

Operare zilnica in sistem de administrare comenzi online;
Pregatirea in sistem a produselor pentru comenzile zilnice;
Asimilarea permanenta a sortimentului de produse online IL PASSO;
Emiterea documentelor fiscale pentru clienti si a celor necesare expedierii coletelor;
Mentinerea si eficientizarea relatiei cu curierii;
Asistarea clientilor prin e-mail si telefon, identificarea si solutionarea problemelor cu care se confrunta acestia (calitate, livrari, inlocuiri, retururi);
Rapoarte periodice dupa insusirea abilitatilor specifice.

Beneficii :

Posibilitatea de a se alatura unei echipe de succes in continua crestere, cu reale sanse de dezvoltare, inclusiv in proiecte internationale;
Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica;
Sistem de salarizare cu bonusare functie de indicatori de performanta atinsi lunar.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. PESTOS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. PESTOS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. PESTOS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?