Confidential

Specialist Cotatii Pret Transport / Hibrid

  • Confidential

Iti doresti sa ai puterea de a crea un impact pozitiv pentru oameni și pentru planetă? Pentru clientul nostru, o companie din domeniul logistic, cautam o persoana care sa aiba:

  • Minim 1 an experienta in cotatii comerciale/pret in transport intern (domestic).
  • Cunostinte in transport rutier.
  • Cunostinte in gestiunea bazelor de date, Microsoft Excel - nivel avansat.
  • Limba engleza - nivel avansat.

Programul este unul hibrid, cu procent variabil munca de acasa si de la birou - Dragomiresti Deal Bucuresti.

Responsabilitati

  • Simulare costuri si venituri, calcule rentabilitate pentru ofertele construite.
  • Crearea de noi solutii pentru clienti si optimizare serviciu transport si reduceri de costuri.
  • Pregatirea, planificarea si proiectarea unor noi procese si servicii, precum si introducerea/implementarea lor in cadrul activitatii logistice date.
  • Cooperarea, analizarea si coordonarea în pregatirea ofertelor comerciale.

Ti-am pregatit un pachet atractiv:

  • Salariu competitiv
  • Asigurarea medicala pachetul standard
  • Bonuri de masa
  • Bonus de performanta lunar
  • Bonus financiar bi-anual (se ia o data la 6 luni, de 2 ori pe an).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?