Confidential

Specialist Cotatii Transport Rutier

  • Confidential

Pentru clientul nostru, o companie din domeniul logistica & transport cautam o persoana care sa aiba:

Minim 1 an experienta in cotatii comerciale/pret in transport intern (domestic)
Cunostinte in transport rutier
Cunostinte in gestiunea bazelor de date, Microsoft Excel - nivel avansat
Limba engleza - nivel avansat

Descrierea job-ului:

Programul este unul hibrid, cu procent variabil munca de acasa si de la birou - Dragomiresti Deal Bucuresti.

Responsabilitati
Simulare costuri si venituri, calcule rentabilitate pentru ofertele construite
Crearea de noi solutii pentru clienti si optimizare serviciu transport si reduceri de costuri
Pregatirea, planificarea si proiectarea unor noi procese si servicii, precum si introducerea/implementarea lor in cadrul activitatii logistice date
Cooperarea, analizarea si coordonarea în pregatirea ofertelor comerciale

Ti-am pregatit un pachet atractiv:

Salariu competitiv
Asigurarea medicala pachetul standard
Bonuri de masa
Bonus de performanta lunar
Bonus financiar bi-anual (se ia o data la 6 luni, de 2 ori pe an)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?