Specialist de recrutare regională, Romania

nespecificat

Candidatul ideal

Agenția de personal internațională de succes SunSet MSH caută o nouă completare în rândurile sale - AGENTUL REGIONAL DE RECRUITARE.

La ce să ne așteptăm?

Abordare proactivă pentru derularea campaniilor de recrutare
Creativitatea și inițiativa sunt binevenite
Aspect prietenos
Capacitatea de a verifica limba și expertiza candidaților
Motivația pentru rezultate peste medie

Cerintele noastre:

Limbi: germană B2-C1
Educație: liceu cu GCSE, gradul I universitar, gradul II universitar
Practică: Experienta în HR este un avantaj, dar nu o cerință
Permis de conducere: Acesta este un avantaj, dar nu o cerință

Descrierea jobului

Care va fi rolul tău?

- Furnizarea și desfășurarea campaniilor de recrutare în conformitate cu instrucțiunile SunSet
- Respectarea standardelor de recrutare stabilite
- Organizarea de interviuri personale cu persoanele aflate în căutarea unui loc de muncă
- Editarea profilurilor personale ale persoanelor interesate de activitatea unui îngrijitor

Salariu oferit:

Componenta de bază a salariului: 600 € BRUT
Bonusuri: de la 50 € la 100 € pentru fiecare ingrijitor*
Posibilitatea de a câștiga nelimitat
*În conformitate cu condițiile prevăzute în contractul de muncă

SunSet ar dori să mulțumească tuturor solicitanților pentru CV-urile prezentate. Vom contacta doar candidații selectați prin telefon.

Descrierea companiei

Cine suntem?

SunSet MSH este o agenție de personal care organizează locuri de muncă pentru babysitters( ingrijire batrani) în Germania. Activăm pe piața europeană din 2004. Credem că succesul pe care l-am obținut este rezultatul muncii de calitate a angajaților noștri. Așteptăm cu nerăbdare să vă întâlnim.