Specialist Digital Engagement

Partenerul nostru este reprezentat de o comunitate de dezvoltare nationala care activeaza pe mai multe fronturi pentru digitalizarea Romaniei.

Acest rol are un impact direct in conturarea unui nou mod de comunicare, interactiune si performanta, folosind instrumente la distanta si creeaza un model durabil in care oamenii pot fi eficienti, fara a fi nevoie de un mediu fizic.

Detalii:

Job: full time – Bucuresti / remote

Colaborare: SRL, PFA, Drepturi Autor

Responsabilitati:

  • Realizarea, documentarea, implementarea și validarea strategiilor online care sa genereze interactiune pe platformele interne ale partenerului;
  • Analizarea reactiilor comunitatii la diferite initiative si adaptarea tacticilor folosite corespunzator;
  • Cercetarea noilor aparitii in domeniu și propunerea abordarilor noi pentru a spori gradul de interactiune pe platformele de lucru;
  • Setarea metricilor de performanta si evaluarea lor periodica pentru a putea adapta abordarea atunci cand reactia comunitatii o cere;
  • Experimentarea si adaptarea tacticilor folosite, in functie de tipologiile participantilor la track-uri.

Cerinte de baza:

  • Experienta anterioara in marketing online;
  • O foarte buna intelegere a conceptelor de psihologie comportamentala;
  • Experienta anterioara cu tactici de generare interactiune si dialog în online.
  • Experienta cu desk-research.

Experienta & atitudine preferate:

  • Pasiune pentru tehnologie si interes pentru proiectele actuale de transformare digitala;
  • Up to date cu privire la tendintele actuale in sfera digitala;
  • Genul de persoana care se simte bine lucrand in echipa, cu un stil alert si eficient de lucru, orientate catre interactiune cu oamenii, digital sau fata in fata;
  • Mentalitate hands-on, atentie la detalii si lucru independent.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GABTEO HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?