Specialist Farm Sight

Ipso Logo anunturi externe

RESPONSABILITĂŢI

  • Training pentru platforma de management al fermei (Operations Center si JDLink);
  • Training pentru tehnologiile folosite in agricultura de precizie (AutoTrac, Section Control, documentație etc.);
  • Actualizare software componente autoghidare;
  • Gestionarea flotei cu ajutorul platformei (Expert Alert, SAR, RDA, alerte, erori);
  • Gestionarea autonomă a clienților (training-uri, vizite);
  • Actualizarea listei de utilaje din zonă (utilaje noi, utilaje ieșite din activitate, transferul utilajelor în contul utilizatorului final);
  • Întocmirea rapoartelor lunare/semestriale/anuale asupra activității;
  • Întocmirea rapoartelor de vizită și a rapoartelor asupra execuției sarcinilor pentru utilizatorul final.

CERINŢE

  • Studii finalizate, de preferat în domeniul IT sau tehnic;
  • Experiență dovedită în transmiterea informațiilor către utilizatorul final (capacitate pedagogică);
  • Cunoştinţe avansate de operare PC - Word, Excel, programe de management al fermei, platforme
    web;
  • Cunoştinţe de limba engleză la nivel conversational/fluent;
  • Carnet de conducere cat. B.

PROFIL CANDIDAT

  • Bună capacitate organizatorică;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Adaptarea la profilul interlocutorului;
  • Disponibilitate de deplasare pe teren.

CE OFERIM

  • O pozitie intr-o companie multinationala, numarul 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam in cadrul unui interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?