Specialist financiar credite

Despre UNO

Uno Credit Broker functioneaza ca un intermediar de credite, dedicat identificarii de solutii de creditare pentru clientii UNO (persoane fizice) care doresc sa isi achizitioneze o locuinta.

Lansat de oameni cu spirit vizionar si experienta relevata in piata imobiliara si bancara, UNO isi doreste sa atraga colegi noi – optimisti si increzatori in dorinta de a face o schimbare.

Rolul si responsabilitatile tale

Contactezi si stabilesti intalniri (inclusiv online) potentialilor clienti propusi de UNO.

Impreuna cu potentialul client discutati nevoia acestuia de a accesa un credit in contextul tranzactiei imobiliare si il asisti in identificarea solutiei optime.

Asiguri procesul de accesare de catre client a solutiei de creditare (semnare documente, introducere si procesare cerere de credit in aplicatiile partenerilor bancari UNO etc).

Oferi asistenta si suport clientului pe tot parcursul procesului de accesare a solutiei de creditare.

Daca

Ai studii superioare (de preferat economice si/sau cursuri de specializare in domeniul financiar)

Experienta minima in domeniul financiar - bancar (de preferat credite persoane fizice)

Esti orientat catre client

Analitic si organizat

Atunci, te asteptam in echipa UNO din: Bucuresti, Timisoara, Cluj si Iasi

Pachet de beneficii competitiv (salariu si bonusuri de performanta)

Program flexibil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Uno Credit Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Uno Credit Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Uno Credit Broker SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?