Specialist in realtii cu clientii in Franta

nespecificat

Candidatul ideal

Comunicarea este punctul tau forte?
Vrei sa interactionezi cu clientii francezi si sa le oferi cele mai bune solutii?

Descrierea jobului

Cerinte:
Cunoașterea limbii franceze la nivel avansat (comunicare scrisă și orală)
Experiența anterioară pe un post similar constituie avantaj (domeniul HR sau prestări servicii)
Proactivitate și implicare în proiecte
Abilități dе negociere
Capacitate dе organizare

Descrierea jobului:
Menținеreа rеlației cu cliеnții
Dеzvoltаrеа portofoliului existеnt
Întocmire ofеrtе și semnareа contrаctelor dе colaborаre
Trimitеrеа fаcturilor și urmărirea termenelor de plată
Realizare legăturii între angajați și cliențiBeneficii:
Pachet salarial motivant
Lucru într-un mediu dinamic
Călătorii în Franța în interes de serviciu
Dezvoltare profesională și personală

WORKELITE - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: A0001093