SPECIALIST INREGISTRARI CARACTER JURIDIC

Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumusete, ambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.
Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna.

Bineinteles ca nu suntem perfecti, insa ascultam, invatam din greseli si muncim pentru fiecare reusita.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, asteptam CV-ul tau pentru job-ul disponibil acum in Departamentul Juridic.

Responsabilitati:

Pregatirea, verificarea, corelarea si inregistrarea in termen a documentatiei pentru produsele cosmetice alocate, conform planificarilor.

Verificarea, intocmirea, semnarea de conformitate cu reglementarile in vigoare a textului inscriptionat pe etichetele de ambalaje pentru produsele cosmetice alocate.

Urmarirea statutului inregistrarii produselor alocate si verificarea respectarii termenelor legale pentru depunerea dosarelor de reinnoire si a tuturor actualizarilor necesare.

Verificarea periodica a documentatiei din dosarele de inregistrare ale produselor alocate si a conformitatii acesteia cu reglementarile in vigoare.

Studierea legislatiei si a reglementarilor nationale si europene privind produsele cosmetice.

Mentinerea istoricului inregistrarilor produselor alocate.

Indosarierea si arhivarea documentelor cu caracter juridic.

Cerinte:

Experienta in domeniul intocmirii si inregistrarii dosarelor de produse cosmetice de minim 1 an, constituie un avantaj.

Absolvent/a studii superioare

Cunostinte de limba engleza scris si vorbit la nivel mediu spre avansat

Cunostinte operare PC

Responsabilitate, implicare, seriozitate

Flexibilitate si perseverenta

Spirit de echipa si adaptabilitate

Ce oferim noi:

Stabilitate si siguranta

Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time

Un program de lucru fix

Card de sănătate

Preturi speciale pentru angajati

Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?