Specialist logistica/ aprovizionare, livrare

Esti o persoana atenta si organizata? Ai experienta in logistica/ aprovizionare si livrare? Ai lucrat cumva si cu sistem WMS?

Iti doresti o noua provocare?  Posibil sa fii chiar tu persoana potrivita!

Printre principalele responsabilitati:

-plaseaza si urmareste primirea comenzilor trimise la furnizor

-urmareste si seteaza alerte stoc conform sezonalitate produse

-proceseaza intrarile de marfa, livrarile si retururile in sistemul WMS

-listare produse in sistemele folosite

-confirma comenzile si rezerva stocul

-atingere KPIs pe departament

Vei lucra in echipa tanara si dinamica, salariul va fi atat fix cat si bonus de performanta, work form home 1 zi/saptamana.

Te asteptam in echipa noastra!

Locatie: Dragomiresti Vale, Ilfov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC VERTICAL CIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC VERTICAL CIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC VERTICAL CIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?