Specialist logistica

Recrutăm SPECIALIST LOGISTICA

Cerințe:

- Experiență 1-3 ani în activitati de logistica constituie avantaj;
- Studii medii tehnice;
- Limba engleză – nivel conversațional mediu-avansat, constituie avantaj;
- Abilități de coordonare și control, planificare, comunicare, organizare.

Atribuții:

-   Verifica documentele de insotire a marfii receptionate

-   Identifica si verifica reperele in mijlocul de transport sosit la descarcare

-   Asigura receptia calitativa si cantitativa a marfii, transferul reperelor conforme in spatiile de depozitare, inregistrarea acestora in sistem,  returul celor neconforme

-  Intocmeste necesarul de livrari conform planurilor de livrare si planifica metodologia de desfasurare a livrarilor firmei catre clienti

-  Raspunde de asigurarea modului de verificare la incarcarea marfii, etichetare, identificarea corecta in zonele de livrare  amenajate, precum si in mijlocul de transport

-  Raspunde de efectuarea facturarii catre clientii interni si externi ai firmei, in conformitate cu normele si procedurile legale in vigoare

Îți oferim:

- Pachet salarial atractiv;
- Traininguri de specialitate;
- Echipă energică și entuziastă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MOVEOS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MOVEOS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MOVEOS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?