Specialist marketing

Cerinte pentru ocuparea postului:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
  • Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
  • Cunostinte de utilizare a internetului pe o scara larga;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Persoana pozitiva, creativa;
  • Flexibilitate in gandire, capacitate de adaptare la situatii noi.

Descrierea postului:

  • Stabileste si implementeaza planul de marketing impreuna cu directorul de marketing;
  • Realizeaza concepte creative pentru campaniile de marketing;
  • Gestioneaza dezvoltarea site-ului;
  • Gestioneaza conturile de Social Media si activiatea de Email Marketing;
  • Implementeaza cercetari de marketing;
  • Gestioneaza relatiile cu furnizorii de web development, UX/UI, SEO, Google Ads etc.

Ce iti oferim:

  • Salariu competitiv constituit din partea fixa, tichete de masa, premii si bonusuri ocazionale;
  • Cursuri, carti, participarea la evenimente de profil - pentru dezvoltarea ta profesionala si personala;
  • Atmosfera de lucru placuta intr-un mediu in care comunicarea si munca in echipa sunt extrem de importante;
  • Sentimentul de apartenenta la o echipa tanara si dinamica, gata sa-si construiasca propriul drum spre excelenta;
  • Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

Descrierea companiei:

Filadelfia Group, companie cu capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii.

SC Filadelfia SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?