SPECIALIST MARKETING

  • Cerinte obligatorii

Studii superioare de specialitate

Limba engleza – nivel avansat

Experienta in Google adds, SEO Google Analytics

Cel putin un program de grafica Corel/Photoshop, Freehand

Sketchup sau alt program pentru layout-uri

Open Cart sau Magento ca platforma online

  • Ar fi placut sa te intalnim pe tine care esti:

o persoana comunicativa , cu atitudine pozitiva ,proactiva si ai dorinta continua de invatare

si iti place sa lucrezi in echipa

ai mai facut asta pana cum

poti sa te lauzi cu niste diplome sau acreditari in domeniu

iti place sa muncesti, esti pasionat de ceea ce faci

esti autodidact

ai un minim de cunostinte tehnice

  • Descrierea postului:

Sutem o firma in crestere, activitatile sunt variate si fiecare zi este o provocare

Ne ocupam cu hidraulica industrial si automatizari in hidraulica

Avem 5 magazine in tara si crestem in fiecare an

Administrarea magazilului online, dezvoltarea acestuia, contactul cu clientii

Campanii de marketing online si offline

Monitorizarea competitorilor, gasirea punctelor de value selling

Mailuri si comunicare atat cu clientii cat si cu firma mama din Suedia

Dezvoltarea proiectelor viitoarelor magazine: layout, gama de produse, aranjare, organizare

  • Ce oferim:

Un loc de munca la care sa vii zambind dimineata

Un colectiv tanar si fain

Pachet salarial corelat cu performanta si implicarea

Suport pentru relocare in Floresti (numai pentru candidatii din Moldova)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HYDROSCAND S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HYDROSCAND S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HYDROSCAND S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?