Specialist marketing/copywriter

5eddd70068da3

Candidatul ideal

Nu credem ca exista colegul ideal, dar credem in invatare. Asadar, ne dorim mai degraba un om talentat, cu atitudinea potrivita. Restul îl putem construi, pas cu pas, impreuna.

... sau, in mai multe cuvinte:

  • Esti pasionat(a) de marketing
  • Comunici cu usurinta si iti face placere sa scrii.
  • Ai o atitudine pozitiva, esti o persoana dinamica si orientata catre rezultate.
  • Dai dovada de initiativa si iti vrei ideile puse in practica. Si lupti pentru asta.
  • Esti mereu in cautare de solutii, informatii, idei, pe scurt iti place sa inveti in fiecare zi ceva nou.
  • Nu in ultimul rand, iti poti planifica si organiza timpul, resursele si activitatea, astfel incat la sfarsitul zilei sa pleci acasa cu zambetul pe buze. Si sa te intorci la fel a doua zi.

Responsabilitati cheie:

  • Realizeaza analiza concurentiala (folosind uneltele si modelul nostru de lucru)
  • Creeaza strategia de branding (urmand un model unic in 5 pasi)
  • Realizeaza pagini de vanzare
  • Administreaza reclame pe facebook si google
  • Seteaza campanii de email marketing
  • Vine cu strategii de vanzare
  • Contribuie la cresterea afacerii clientilor nostri

Beneficii:

1. salariu atractiv si bonusare in functie de performante
2. colegi tineri si atmosfera placuta
3. posibilitati de dezvoltare personala si profesionala

Descrierea companiei

Marketnet are misiunea de a elimina blocajul de dezvoltare a companiilor și de a le ajuta să devină leaderi pe piață. Reușim acest lucru printr-un plan dovedit, clar, eficient care întrece orice altă soluție de marketing.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Marketnet Social Media pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Marketnet Social Media pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Marketnet Social Media locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?