Specialist Marketing

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal, aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi!

Responsabilitati:
Dezvolta programe si campanii de marketing si promovare pentru produsele, solutiile si serviciile oferite de companie.
Asigura suportul fortei de vanzari pentru promotiile in desfasurare.
Utilizeaza in mod eficient si creativ tehnicile de marketing si resursele alocate pentru maximizarea vanzarilor.
Organizeaza si desfasoara activitati suport pentru echipa de vanzari
Fundamenteaza si gestioneaza bugetul de marketing.
Identifica oportunitati de dezvoltare si promovare pentru domeniul de activitate.
Alte atributii conform fisei post.

Cerinte:
Absolvent studii superioare tehnice sau economice
Cunostinte operare PC
Persoana dinamica, perseverenta, comunicativa, cu spirit de echipa.
Persoana orientata pe rezultate.
Capacitate de a coordona proiecte.
Experienta in elaborarea de strategii de marketing constituie un avantaj.

Oferta:
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru intr-o echipa de profesionisti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CHORUS M AND D SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?