Specialist marketing online

Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole, cu sediul in com. Branistea, jud. Galati si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Mai multe detalii despre postul de Specialist marketing online:

Responsabilități:

  • Realizarea graficii web & social media (bannere pentru publicitare in online, google adwords & facebook ads – display, remarketing; layout newslettere, cataloage digitale etc.);
  • Elaborarea de propuneri de promovare a brandului prin canale online şi de social media;
  • Reprezintaompania in relatiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • Planificarea si implementarea campaniilor de comunicare si promovare;
  • Identificarea canalelor optime pentru cresterea vizibilitatii companiei;
  • Organizeaza evenimente de prezentare produse, promovare, etc (interne si externe);
  • Dezvoltarea si imbunatatirea website-ului firmei.

Aptitudini:

  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta minim 2 ani intr-o functie similara;
  • Experiență în utilizarea Facebook Business Manager, Google Analytics, Search Console, AdWords;
  • Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;
  • Riguros, organizat, responsabil, cu grad mare de implicare;
  • Cunoașterea unei limbi straine de circulatie internationala (limba engleza nivel avansat);
  • Abilitati de comunicare si organizare;
    Bune cunostinte de utilizare PC, pachetul Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Cunoasterea programelor de procesare foto-video;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon de serviciu;Laptop;
  • Tichete de masa;
  • Prima de vacanta;
  • Prima de fidelitate (al 13-lea salariu);
  • Prime de Craciun, de Paste, de zi de nastere, la casatorie, la nasterea copiilor;
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
  • Apartenenta la o echipa de profesionisti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dicor Land SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?