Specialist Marketing Online

Pentru clientul nostru, producator si retailer in industria modei, prezent de 14 ani pe piata din Romania, angajam in vederea extinderii: Specialist Marketing Online.

Se asigura: mediu de lucru corect, programe de pregatire, suport pentru integrare in organizatie, mentorat, plan de gestionare a carierei, plan de salarizare, compensatii si beneficii.

Cerinţele de baza ale postului:

  • Capacitatea de a utiliza: Google Ads, Google Analytics.

  • Capacitatea de a opera cu softuri specifice: Adobe Photoshop.

  • Cunostinte SEO.

  • Cunostinte despre publicitatea pe retelele sociale.

  • Aptitudini de creatie si design - materiale de promovare online.

  • Aptitudini de comunicare in scris.

  • Reprezinta un avantaj cunoasterea: Adobe Illustrator, After Effects, Adobe Premiere Pro.

    Profilul candidatului ideal:

  • Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit, cu minima interventie din partea celorlalti.

  • Capacitatea de a trata propriile greseli ca oportunitati de invatare, astfel incat situatiile similare sa nu fie repetate

  • Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

  • Capacitate de a lucra multitasking.

  • Capacitatea de a se adapta si a face schimbari.

    Descrierea responsabilitatilor cheie

  • Cunoasterea pietei si a comportamentelor din mediul online ale cumparatorilor si concurentilor companiei

  • Planificarea anuala a activitatilor de marketing

  • Realizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii campaniilor de promovare online

  • Gestionarea bazelor de date targetate ale companiei

  • Pregatirea si desfasurarea campaniilor de promovare

  • Monitorizarea rezultatelor campaniilor in desfasurare.

    Sistem de salarizare, compensatii si beneficii:

    Salariu fix + Sistem de compensatii adapatat eforturilor

    Sistem de beneficii adaptat pozitiei

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are GLOBAL VISION PARTNERS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?