Specialist marketing

Responsabilitati:

  • Participă la crearea și implementarea strategiilor de promovare a imaginii și produselor companiei;
  • Întreține și dezvoltă conturile de Social Media și realizează conținut și activitate constantă pe rețelele de socializare;
  • Concepe și realizeaza materialele de prezentare ale companie (cataloage, brosuri, pliante, etc);
  • Participă direct la organizarea de evenimente care au promovarea imaginii și produselor companiei.

Cerintele postului:

  • Experiență în gestionarea conturilor de social media pe platforme precum Facebook, Instagram, Pinterest, Linkedin (strategie, crearea de conținut, măsurarea rezultatelor);
  • Experiență în campanii de publicitate online (Google & Facebook Ads) și e-mail marketing;
  • Experiență în utilizarea și analiza datelor din Google Analytics + cunoașterea suitei Mircosoft Office;
  • Persoană creativă, flexibilă și comunicativă, organizată, capabilă să lucreze bine individual, dar și în echipă;
  • Cunoștințe bune de limba engleză, iar cunoașterea limbii italiene constituie un avantaj;
  • Experiență anterioară în companii care activează în domenii precum industria mobilei, design interior, arhitectură, reprezintă un avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SAVINI DUE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SAVINI DUE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SAVINI DUE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?