SPECIALIST MARKETING SI PROMOVARE ONLINE

74569273_2449185198694399_5525176951846731776_n

Candidatul ideal:

-studii superioare de specialitate
-experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara
-competente excelente in PC(Word,Excel,PowerPoint)
-competente Adobe Photoshop si Corel Draw
-cunostinte in SEO
-cunostinte de promovare prin intermediu retelelor de socializare
-pasiune pentru fashion

Descrierea jobului:

-elaborarea strategiilor de MK si implementarea acestora
-realizarea designului materialelor publicitare
-coordonarea activitatii de aranjare a vitrinelor si a magazinelor(stilizare manechini,expunere marfuri),in functie de sezon si sarbatori
-gestionarea bugetului de marketing
-actualizarea magazinului online visual si informativ
-postarea,promovarea imaginilor si anunturilor pe retelele de socializare
-organizarea sedintelor foto

Beneficii:

-loc de munca sigur(contract de munca pe perioada nedeterminata)
-birou de lucru in zona Dorobanti
-salariu motivant
-mediu de lucru atractiv si dinamic
-pachete de vacanta (1 an +)
-libertate de creatie
-oportunitatea de a lucra intr-un domeniu al frumosului si al modei de lux
-flexibitate in determinarea bugetului de promovare
-flexibilitate in alegerea cailor de promovare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ENIGMA FASHION pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ENIGMA FASHION pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ENIGMA FASHION locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?