Specialist marketing

Nivel de cariera: Middle level (2-5 ani)

Descrierea si responsabilitatile postului:

  • Pregatire activitati conform plan de marketing
  • Realizare campanii de fidelizare a clientilor B2B si campanii de vanzare
  • Promovarea brandului Materom in mediul online si offline
  • Organizare evenimente

Cerinte:

  • Cunostinte basic de administrare a platformei WordPress
  • Administrare SEO si GoogleAds
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Abilitatea de a lucra cu sarcini multiple si de a prioritiza
  • Abilitati de planificare si organizare, tinand cont de termene limita
  • Atitudine pozitiva si flexibilitate
  • Gandire creativa, munca in echipa
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Studiile si experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
  • Cunostinte basic in programe de design (photoshop, corel) constituie un avantaj

Beneficii:

  • Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
  • Oportunitati de formare si dezvoltare profesionala
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari
  • Program de lucru flexibil
  • Cafea din „partea casei”

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?