SPECIALIST PRESTATII VEHICUL

Responsabilitati principale:

  • Efectueaza studii (analize) privind stilul de conducere al vehiculelor (analizam valorile parametrilor motor & cutie de viteze);
  • Dezvolta codul MATLAB cu scopul de a extrage informatii din baza de date;
  • Realizeaza simulari MATLAB cu scopul de a raspunde analizelor solicitate;
  • Mentine legatura cu solicitatul studiului (analizei) pentru a se asigura ca rezultatele obtinute corespund criteriilor analizate.

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice finalizate in domeniul Autovehicule Rutiere;
  • Cunostinte limba engleza & franceza;
  • Experienta de lucru cu programele: MATLAB si Pachetul Office (Excel, PowerPoint).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RIAN & PARTNERS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?