SPECIALIST PROCESE - AGNITA

RESPONSABILITATI:
-Înlocuirea mijloacelor de lucru învechite și/ sau implentarea de noi tehnologii.

 - Realizarea documentatiei procesului de producţie;
 - Propunerea măsurilor de raţionalizare, reducere a timpului de producţie;
- Realizarea analizei capacitatilor tehnice in vederea realizarii eficientei optime, a calitatii si a functionalitatii echipamentelor si activitatii de productie.

CERINTE:
- Studii superioare de inginerie;
- Experienta (reprezinta un avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze nivel avansat, limba germana nivel mediu/avansat;
- Cunoasterea MS Office, cunostinte SAP reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra in echipa si cu alte functii/departamente;
- Abilitati de analiza si sinteza;
- Abilitate de stabilire a prioritatilor si gestionare a timpului;
- Capacitatea de a lucra rapid si precis sub presiune si la termene limita;
- Orientarea catre client, abilitatea de a dezvolta si mentine relatia cu clientii;

Oferta:
- pachet salarial atractiv
- prima de Craciun si de Pasti
- tichete de masa
- servicii medicale gratuite

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?